Відбулась зустріч з очевидцем розстрілів мирних жителів на Єврейському кладовищі.

7 червня у Менському районному музеї відбулась зустріч з очевидцем розстрілів мирних жителів 24 березня 1943 року на Єврейському кладовищі. Ніні Андріївні Москальській якій на той момент було 11 років, вона розповіла працівникам музею про жахи тих подій. Ми дізналися про прихід німців, діяльність місцевої управи та поліцаїв. Ніна Андріївна передала до фондів музею документальні свідчення про розстріл її батька та сестри. Самій же чудом вдалося врятуватися, і до вересня 1943 року переховувалася в родичів у Дягові. На сьогодні вже встановлено більшість імен трагедії що сталася 24 березня 1943 року. Зі списком розстріляних можна ознайомитись у музеї. Крім того у музеї зберігається інтерв’ю з Ніною Андріївною, яка нині проживає у Києві.