Гості з Бобровиці та Рівного

8 липня районний музей відвідали туристи з Бобровиці та Рівного. Туристи з Бобровиці вже давно хотіли відвідати наш музей, але через ремонт минулого року вони так до нас і не доїхали. Цього року по дорозі відвідали Березнянський історико-краєзнавчий музей ім.. Г. Г.Верьовки та Менський зоопарк. У програму подорожі ми включили відвідання Художньої галереї та санаторію «Остреч». Гості були приємно вражені чистотою міста та краєвидами урочища «Остреч». Туристи з Рівного також давно хотіли до нас приїхати, але через ряд обставин змогли приїхати тільки зараз. Відвідувачі змогли навіть пограти на унікальній сопілці середини минулого сторіччя. Крім того гості придбали фото путівники на згадку про наш край. Обіцяли приїхати наступного року.

/Files/images/Безымянный коллаж.jpg